Üretim

Üretim

Hayal gibi görünen gerçek. Birlikte üretiyoruz.

Doxa ofis mobilyaları uzmanlığı ile modern, estetik ve teknolji bileşenlerini bir araya getirerek, ürün çeşidini her geçen gün kendine özgü tasarımlarıyla artırmaktadır. Sürekli kendini yenileyen tasarım anlayışı, Ar-Ge çalışmalarına verilen önem ve Türkiye’nin en modern fabrikalarından birine sahip olan Doxa, teknolojik altyapısı sayesinde müşteri isteklerini en üst seviyede tutarak, estetik ve ergonomik ürünleri ile vizyon sahibi ofislerle buluşturmaktadır.

Üretim Sol Resim
80 bin m² üretim tesisi    105 bin m² üretim tesisi
  Son teknolojiye sahip ekipmanları ile hızlı teslimat       Son teknolojiye sahip ekipmanları ile hızlı teslimat
Dünyanın 25 ülkesine ihracat, 100'den fazla satış noktası    Dünyanın 25 ülkesine ihracat, 100'den fazla satış noktası

MDF (Medium-density-fibreboard), ağaç malzemelerin elyaf haline getirilip sıkıştırılmasıyla elde edilir. MDF ağaç türevi bir ürün olup, enleme ve boylamasına düzgün bir yüzey meydana getirmektedir. Kenarları sert ve pürüzsüzdür, böylelikle daha küçük, temiz parçalar elde edilmesine elverişlidir. Doxa MDF üzeri toz kaplama teknolojisinde yeni bir çığır açarak, bu gibi malzemelerin dayanıklılığını oldukça artıracak bir ürün geliştirmiştir.

Üretim Sağ Resim

DX-Color, pürüzsüz, dayanıklı yüzeyler ve kusursuz boyanmış kenarlar yaratan teknolojisi ile uygulandığı ürünleri oldukça güçlü bir şekilde sarmaktadır. DX-Color’ın inovatif uygulama sistemi karmaşık ve teknik tasarlanmış kenar detayları için en uygun çözümü sunmaktadır. Zengin renk seçenekleri ve çizilmeye dayanıklı yüzey teknolojisine sahip DX Color, solvent ve ağır metal içermeyen sağlıklı içeriğiyle güvenli, çevre dostu bir yapıya sahiptir.

Sertifikalarımız